1 / 4
Kaolan
2 / 4
Kaolan
3 / 4
Kaolan
4 / 4
Kaolan

کارخانه فرآوری کائولن

کاسپید ، بزرگترین مجتمع فرآوری کائولن و خاک های صنعتی ایران
شرکت دانش بنیان گروه صنعتی معدنی زرمهر فاز اول مجتمع فرآوری کائولن خود را به ظرفیت 250 هزار تن در سال و با بهره گیری از کارشناسان مجرب این حوزه و به پشتوانه سه سال مطالعات میدانی ، استفاده از دانش فنی مشاوران داخلی و خارجی ، انجام تست های متعدد فرآوری ( در مقیاس آزمایشگاهی و پایلوت ) و نیز مطالعات گسترده در بازار مصرف کائولن های فرآوری طراحی ، تکمیل و به بهره برداری رسانده است . کائولن های این شرکت با درجات کیفی متنوع و با ذخایر چند ده میلیون تنی پس از حمل از مبدأ معدن بزرگ سرسپیدار ( متعلق به شرکت زرمهر ) و بر اساس برنامه تولید و با استفاده از یک سیستم پیشرفته و بسیار بزرگ همگن سازی در محل کارخانه زرمهر کاملا یکنواخت سازی و سپس فرآوری میگردد و در قالب محصولات برند کاسپید برای صنایع سرامیک و غیره روانه بازار مصرف می شود. ثبات کیفیت و تنوع از شاخصه های اصلی این محصولات میباشد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید


Hollywood Sign on The Hill

بخش آزمایشگاه

شرکت دانش بنیان گروه صنعتی معدنی زرمهر با دارا بودن آزمایشگاه تخصصی آنالیز طلا و نقره در کانسنگ ها، مصنوعات و شمش ها موفق به اخذ پروانه اکرودیته آزمایشگاه در سال 1388 از اداره استاندارد و همچنین پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی برای محصول شمش طلا در سال 1394 گردیده است .

Hollywood Sign on The Hill

بخش معدن

در سال 1377 گروه صنعتی و معدنی زرمهر فعالیت اکتشافی خود را به صورت سیستماتیک و علمی در محدوده معادن کوه زر آغاز نمود. این اکتشافات به صورت بسیار گسترده و با استفاده از گروه متخصص و مجرب ایرانی انجام شد که نهایتا در سال 1383 موفق به کسب پروانه بهره برداری این معدن گردید .

Hollywood Sign on The Hill

بخش تولید

عملیات ساخت و نصب ماشین آلات کارخانه فرآوری گروه صنعتی و معدنی زرمهر در آذرماه 1384 توسط تیم متخصصین ایرانی آغاز و در سال 1387 به بهره برداری رسید. خوراک کارخانه از معدن طلای کوه زر که در مجاورت کارخانه قرار دارد تامین می شود

Hollywood Sign on The Hill

بخش ماشین آلات

واحد ماشین آلات گروه زرمهر از شهریور ماه 1400 به طور رسمی فعالیت خود را با استفاده از نیرو های متخصص و مجرب و باتجربه در محل کارخانه و معادن فلزی و غیر فلزی شروع کرده و با رعایت استانداردها در امر تعمیرات و نگهداری ماشین آلات ایفای نقش نموده است